Lajmet e industrisë

 • Këshilla për të mbajtur një tortë në bord

  Fabrika e pllakave të tortës Zbuloni këshilla dhe teknika thelbësore për ta mbajtur tortën tuaj të vendosur në mënyrë të sigurt në tabelë me udhëzuesin tonë gjithëpërfshirës.Nga parandalimi i rrëshqitjes deri tek sigurimi i qëndrueshmërisë gjatë transportit, ky artikull ofron val...
  Lexo më shumë
 • si të montoni një kuti torte?

  Fabrika e bordit të tortës Blerja e një kutie të bukur ëmbëlsirash është një hap i rëndësishëm për ta bërë tortën tuaj të dallohet.Sidoqoftë, kur merrni kutinë për herë të parë, mund të ketë një konfuzion: kutia duket e bukur, por si ta montoni atë?Mos u shqetësoni, montoni tortën ...
  Lexo më shumë
 • ku të blini një kuti torte?

  Cake Board Factory Kur bëhet fjalë për gjetjen e kutisë së përsosur të tortës për nevojat e furrës suaj ose pjekjes në shtëpi, pyetja në mendjen e të gjithëve është "ku të blini një kuti ëmbëlsirash?"Me kaq shumë opsione të disponueshme, mund të jetë dërrmuese të dini se ku të filloni...
  Lexo më shumë
 • si të bëni një kuti torte?

  Në këtë artikull ne do t'ju tregojmë: Udhëzuesi i fundit për të bërë kuti ëmbëlsirash me porosi: Këshilla nga një furnizues kryesor i paketimit të furrave të bukës Nëse jeni pronar i një furre buke, dyqani ëmbëlsirash ose pastiçerie, duhet të dini rëndësinë e kutive të ëmbëlsirave.Një kuti e bukur dhe e fortë keku mund të përmirësojë...
  Lexo më shumë
 • Si të bëni një kuti të madhe ëmbëlsirash?

  Fabrika e bordit të ëmbëlsirave Një kuti ëmbëlsirash është një kuti që përdoret për ruajtjen, transportimin dhe ekspozimin e ëmbëlsirave.Funksioni i tij kryesor është të mbrojë tortën nga ndikimet e jashtme si pluhuri, lagështia dhe temperatura.Një kuti keku gjithashtu e mban tortën të freskët dhe të bukur...
  Lexo më shumë
 • Si të bëni një tortë?

  Fabrika e bordit të ëmbëlsirave Përshëndetje, të gjithëve, Kjo është kent nga Paketimi i Bakery Sunshine në Kinë. Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe shitjen e dërrasave të ëmbëlsirave dhe kutive të ëmbëlsirave me 10 vjet eksperiencë, dhe ofrojmë shërbim me një ndalesë për paketimin e furrave. Në këtë ...
  Lexo më shumë
 • Sa e madhe është një tabelë torte?

  Fabrika e tabelave të tortës Kur marrim pyetjen, shumë klientë do të pyesin se çfarë madhësie keni, çfarë trashësie keni ose çfarë lartësie mund të bëni.e cila diskutohet nga këndvështrimi i shitësve tanë.Në fakt, ne preferojmë të dëgjojmë se çfarë duan klientët...
  Lexo më shumë
 • Si të ngjitni shiritin në tabelën e tortës?

  Fabrika e bordit të tortës Do të shihni dizajne të ndryshme të pllakave të tortës.Disa njerëz e mbulojnë tabelën e tortës me miell dhe dizajnojnë ngjyra dhe modele të ndryshme.Disa njerëz vizatojnë modele dhe ngjyra të ndryshme direkt në tabelën e tortës.Disa njerëz mbështjellin fjongo në...
  Lexo më shumë
 • Pse keni nevojë të vendosni tortën tuaj në një dërrasë torte?

  Cake Board Factory Çfarë është tabela e ëmbëlsirave dhe nga çfarë materiali është bërë ajo?Cili është qëllimi i tij?Pse duhet ta përdorim atë?Para së gjithash, le të kemi një kuptim të shkurtër të dërrasës së tortës, e cila është e bërë nga letra të valëzuara, dërrasë e fortë, MDF, bedel për tortë, etj.
  Lexo më shumë
 • Çfarë madhësie është vrima në një dërrasë torte?

  Fabrika e bordit të ëmbëlsirave Përshëndetje, të gjithëve, Ne jemi paketimi i bukës Sunshine Packinway në Kinë. Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe shitjen e kutive dhe pllakave të ëmbëlsirave me shumicë me 10 vjet përvojë dhe ofrojmë shërbim me një ndalesë për paketimin e furrave të bukës...
  Lexo më shumë
 • Si të dekoroni një tabelë torte?

  Fabrika e tabelave të tortës Duke folur për këtë temë, njerëzit do të jenë shumë të interesuar sepse na duhet më shumë frymëzim për të dekoruar tabelat dhe ëmbëlsirat, gjë që do t'i bëjë ëmbëlsirat që shesim të duken më të nivelit të lartë.Zgjidhni një pllakë torte të personalizuar, si p.sh. kompa...
  Lexo më shumë
 • Si të përgatisni tortën me fjongo?

  Cake Board Factory Ju mund të jeni njohur me këtë temë, si furnizues i vjetër, sot më lejoni t'ju tregoj se si të përgatisni një fjongo të përshtatshme, si të zgjidhni madhësinë, ngjyrën dhe materialin?si të vendosni një fjongo në një tortë?Para së gjithash, me kusht...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni madhësinë e dërrasës së tortës?

  Fabrika e pllakës së tortës Nuk ka rregulla fikse për madhësinë e tabelës së tortës që ju nevojitet.E gjitha varet nga forma, madhësia dhe pesha dhe stili i tortës suaj që dëshironi të vendosni në tabelën e tortës.Ndonjëherë tabela e tortës mund të bëhet një...
  Lexo më shumë
 • Si të printoni imazhe në tabelën e tortës?

  Cake Board Factory Nëse mund të printoni modelet dhe modelet që dëshironi në tabelën e tortës, do të jetë një proces i mrekullueshëm, sepse në shumë raste, ne mbështetemi kryesisht në pikturën tonë, mund të mos e bëjë torta të duket bukur, unë do të zgjedh tre lloje bel...
  Lexo më shumë
 • Si të montoni kutinë transparente të tortës?

  Cake Board Factory Vitet e fundit, kutia transparente e ëmbëlsirave është shumë e njohur në treg, është shumë e fortë dhe mund të mbajë torta të madhësive të ndryshme.Në të njëjtën kohë, është shumë i bukur, katër anët e tij janë bërë nga PET transparent, i cili mund të...
  Lexo më shumë
 • Analiza e preferencave të produkteve britanike të bukës

  Fabrika e bordit të tortës Ne kemi shpërndarë shumë artikuj në lidhje me detajet e produktit më parë.Ky artikull do të analizojë tregun britanik nga këndvështrimi i produkteve të përvojës sonë dhjetëvjeçare të tregtisë së jashtme, duke shpresuar t'u japim më shumë klientëve disa ri...
  Lexo më shumë
 • Analiza e paketimit të bukës popullore të bordit të ëmbëlsirave të Amazon

  Fabrika e bordit të ëmbëlsirave Ka qindra miliona produkte në më shumë se 30 kategori në tregun e Amazonës në SHBA.Ndërsa këto shifra duken të pabesueshme, ajo që është edhe më e pabesueshme është se shumica dërrmuese e artikujve në Amazon (që kanë përfunduar...
  Lexo më shumë
 • Koleksioni mujor më i shitur i produkteve buke 2022

  Fabrika e pllakës së ëmbëlsirave Janar: Madhësia e shpatullës silikoni: Çdo shpatull silikoni është 21 * 4 cm/8,2 * 1,57 inç, 36 gram.8.2 inç i vogël por praktik, shumë i përshtatshëm për duar të vogla.Madhësia është gjithashtu shumë...
  Lexo më shumë
 • Si të gjeni një furnizues të besueshëm për një dyqan ëmbëlsirash?

  Fabrika e bordit të ëmbëlsirave Për të hapur një biznes apo dyqan, të kesh një zinxhir të qëndrueshëm furnizimi është ende çelësi për ruajtjen e përfitimit.Produktet e furrës janë kërkuar nga klientët vitet e fundit dhe nevojiten materiale të ndryshme ambalazhimi për pjekje në...
  Lexo më shumë
 • Cilat janë materialet që përdoren zakonisht në pjekje dhe paketim të produkteve?

  Furnizuesit e kutisë së ëmbëlsirave Përshëndetje të gjithëve, kjo është nga paketimi i diellit, dua të ndaj materialet e produktit të paketimit të përdorur zakonisht, si kutia e ëmbëlsirave, dërrasat e ëmbëlsirave, qesja e bukës, furra buke, Në këtë artikull, së pari do të ndajmë materiale të ndryshme të kutisë së tortës ...
  Lexo më shumë
 • Cilat probleme duhet t'u kushtojmë vëmendje kur personalizojmë produktet e paketimit të pjekjes?

  Fabrika e bordit të ëmbëlsirave Për të përmirësuar mundësinë e shitjes së produkteve, shumë kompani mund të bëjnë që kompanitë e tyre të fitojnë një shkallë të caktuar të popullaritetit, që është të mundësojnë një markë të depërtojë në zemrat e konsumatorëve, në mënyrë që më shumë konsumatorë të dinë ...
  Lexo më shumë
 • Sa e trashë është pllaka e tortës masonite?

  Fabrika e pllakës së tortës Përpara se të shpjegojmë se sa e trashë është pllaka masonite, le të kuptojmë se çfarë është pllaka masonite?Kjo është një histori e bordit masonit.Pllaka MDF është një pllakë keku me material druri, e cila është shumë e fortë dhe mund të përdoret për dekorim...
  Lexo më shumë
 • Çfarë duhet t'i kushtoj vëmendje kur paketoj produkte buke me shumicë?

  Fabrika e bordit të tortës Si blerës paketimi buke nga mesatarja në të madhe, duhet të bëjmë një analizë serioze, cili është pozicionimi i produktit tonë?Mund të ketë hapat e mëposhtëm: 1. Mblidhni të dhëna përkatëse ...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni një furnizues të mirë të paketimit të furrës?

  Cake Board Factory Tani, gjithnjë e më shumë konsumatorë pëlqejnë të hanë kek, që do të thotë se gjithnjë e më shumë ambalazhe të reja praktike pjekjeje do t'i nevojiten këtij tregu konsumator.Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë e produkteve të paketimit të furrave, por këta furrtarë janë gjithashtu...
  Lexo më shumë
 • Cili material përdoret për të bërë pllaka ëmbëlsirash?

  Cake Board Factory Tabela e ëmbëlsirave është bërë një produkt konsumi i përditshëm me lëvizje të shpejtë.Është e nevojshme që ne të dimë se nga çfarë materiali është bërë.Në këtë mënyrë, ju mund të dini se cilat lloj dërrasash ëmbëlsirash është e përshtatshme për torta që përdoren për të mbështetur...
  Lexo më shumë
 • Si të mbështillni një tabelë torte?

  Fabrika e pllakës së ëmbëlsirave Për disa entuziastë të pjekjes, pllaka e ëmbëlsirave është një mjet i njohur që pothuajse të gjithë e përdorin kur bëjnë një tortë.Jo vetëm që është i përshtatshëm për procesin tuaj të pjekjes, por një dërrasë speciale për kek është gjithashtu qershia mbi tortë.Pse kemi...
  Lexo më shumë
 • Çfarë është një tabelë për tortë?

  Cake Board Factory Tabela e tortës, me pak fjalë, është pllaka e përdorur nga torta, e cila vendoset në fund të tortës për të lehtësuar lëvizjen e tortës.Ka edhe shumë materiale të tjera për dërrasat e ëmbëlsirave.Kartoni është produkti më mjedisor...
  Lexo më shumë
 • A janë të ripërdorshme tabelat e tortës?

  Cake Board Factory Paketimi i kartonit është gjëja më normale rreth jush.Përdoret për të paketuar një sërë produktesh të konsumuara çdo ditë.Dhe kjo përfshin dërrasat e tortës dhe kutitë e tortës, kështu që sot do të fokusohem në tabelën e tortës.Ka një...
  Lexo më shumë
 • Si të mbuloni një tabelë torte me petë?

  Fabrika e bordit të tortës Si zakonisht bëj dhe mbuloj dërrasat e tortës për projektet e mia të bëra vetë.Por kjo nuk është vetëm ajo.Në shumicën e rasteve, kur përdor fletë metalike të thjeshtë për të mbuluar dërrasat e tortës, nuk më pëlqen t'i lë dërrasat e tortës të thjeshta dhe të pa dekoruara....
  Lexo më shumë
 • Si të bëni tortën tuaj të dasmës?

  Fabrika e bordit të tortës A mund ta imagjinoni tortën tuaj të dasmës të bërë me duart tuaja?Kur të gjithë të ftuarit mund të hanë tortën që keni bërë vetë, ëmbëlsinë ua keni kaluar të gjithëve! Sido që të jetë, është një përvojë e veçantë, e dini. Nëse keni plan të mjaftueshëm...
  Lexo më shumë
123Tjetra >>> Faqe 1/3