Rreth Nesh

MIRË SE VINI TË NA VIZITONI KËTU!!!

Prodhuesi juaj profesionist për dërrasat e ëmbëlsirave, daullet e ëmbëlsirave dhe kutinë e ëmbëlsirave.

Historia jonë e markës

Melissa, një nënë e re me pasionin e saj për pjekjen dhe dashurinë për familjen e saj, i është përkushtuar industrisë së paketimit të pjekjes dhe themeloi PACKINWAY 9 vjet më parë.

E nisur si prodhues për tabelat dhe kutitë e ëmbëlsirave, tani PACKINWAY është bërë një furnizues me një ndalesë që ofron shërbim të plotë dhe gamë të plotë të produkteve në pjekje.

Në PACKINWAY, ju mund të keni produkte të personalizuara të lidhura me pjekjen, duke përfshirë, por pa u kufizuar në kallëpët e pjekjes, veglat, dekorimin dhe paketimin.

PACKINGWAY synon të ofrojë shërbime dhe produkte për ata që e duan pjekjen, që i kushtojnë industrisë së pjekjes.Që në momentin që vendosim të bashkëpunojmë, fillojmë të ndajmë lumturinë.

Gjatë vitit 2020 që po kalon, ne kemi vuajtur shumë nga epidemia.virusi mund të na sjellë ankth dhe depresion, por edhe të na lërë më shumë kohë për të kaluar me familjen tonë.

Në këtë vit të rëndësishëm, PACKINGWAY vazhdoi të zhvillonte produkte dhe shërbime pjekjeje, dhe gjithashtu filloi të angazhohej në enë kuzhine dhe shtëpiake.

Ne, PACKINGWAY, do të vazhdojmë të sjellim një stil jetese të lumtur dhe të lehtë për të gjithë.

Furnizuesi i paketimit të Melissa Bakery

Melisa

Sunshine Bakery Packaging Co., Ltd.

Kush jemi ne?

Si njefurnizimet e paketimit të furrës porcelani, ne e dimë thellësisht se çfarë kërkojnë klientët.Ne përdorim materialin më të mirë, dizajnojmë veprat më tërheqëse të artit dhe bëjmë punën më të mirë manuale, përpiqemi të përfundojmë një vepër arti jo vetëm një produkt.

Si biznes i mirë-krijuar bashkëpunimi, ne kemi krijuar një reputacion të madh për t'u dhënë klientëve tanë kontaktin personal për t'i furnizuar ata me të gjitha nevojat e tyre për ëmbëlsira dhe bukë.

dielli i ekipit

Çfarë bëjmë ne?

Ne jemi të specializuar në të gjitha dërrasat e formave dhe madhësive të ndryshme, nga dërrasat më të vogla të portave deri tek ato të rënda më të mëdha.

Zyra/fabrika jonë, e vendosur në Shenzhen të Kinës,ofron dërrasa tortash të disponueshme, rrathë tortash, raunde tortash, katrorë tortash dhe drejtkëndësha tortash.

Ne gjithashtu prodhojmë kuti ëmbëlsirash dhe kuti keku keku.

Më shumë janë për ju që të zgjidhni.

dielli i ekipit1

Çfarë mendojmë ne?

Faleminderit që keni zgjedhur paketimin e furrës së bukës me diell dhe ne mezi presim t'ju ofrojmë produkte të reja dhe bashkëkohore.

ODM/OEM është i mirëpritur.Na besoni, ne do t'ju ofrojmë shërbimet tona më të mira.

Pse na zgjodhet ne?

Shpenzimet e pasura të industrisë, ekipi i shkëlqyer, shërbimi i sinqertë, produktet me cilësi të lartë dhe efikasiteti i shpejtë do t'ju bëjnë të kënaqur

profesionale

profesionale

E specializuar në prodhimin e tabakave dhe ëmbëlsirave, me një eksperiencë 7 vjeçare

Shkalla Buainess

Shkalla Buainess

2000 metra katrorë, zyrë shitjesh, punishte prodhimi dhe ambalazhimi, pllakë ëmbëlsirash me gamë produktesh, kuti ëmbëlsirash, kazan për ëmbëlsira, shërbim me një ndalesë për paketimin e furrës.

Cilesi e larte

Cilesi e larte

Produktet tona kanë kaluar raportin e testit SGS, kontrollojnë rreptësisht çdo lidhje prodhimi, kontrolloni çdo produkt përpara dërgesës, për të siguruar cilësinë e çmimit të secilit produkt: ne jemi fabrika e drejtpërdrejtë që do t'ju furnizojmë me produkte me cilësi të lartë kuotojnë çmimet më konkurruese.

Pirce

Pirce

Ne jemi fabrika e drejtpërdrejtë që do t'ju furnizojmë me produkte me cilësi të lartë kuotojnë çmimet më konkurruese.

Pa pagesë e mostrës

Tarifa falas e mostrës

Çdo mostër që kemi ofruar pa pagesë

Koha e shpejtë e përcaktimit

Koha e shpejtë e dorëzimit

Efikasiteti i lartë është filozofia jonë e btsiness

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Çfarë merrni në rrezet e diellit?

Në Sunshine Packaging, ne jo vetëm që do t'ju ofrojmë një zinxhir furnizimi produktesh me një ndalesë, por gjithashtu do t'ju ofrojmë produkte cilësore dhemerrni zbritjet më të mëdha.

Në festën e përditshme do të kemi edhe shumë aktivitete promocionale, jo vetëm kuponë, çmime me ulje, por edhe dhurata misterioze që presin t’i zbuloni.Ne do të bëjmë çmos për t'i ndihmuar klientët të kursejnë para dhe të marrin sa më shumë fitim.

Pas shitjes mos u shqetesoni, ne do t'ju zgjidhim te gjitha problemet, dhe do ju japim nje zgjidhje te mire, sigurisht besoj se do te bejme me mire e me mire, qe te mos keni merak.

Pavarësisht nëse bëjmë një marrëveshje apo jo, shpresoj se mund të ulemi dhe të pimë një filxhan kafe ose çaj.Ekziston një shprehje e vjetër në Kinë: jini miq para se të bëni biznes.

Miqtë janë një pjesë e pazëvendësueshme e jetës sonë, kur të vini në Kinë, do të kujtoni mikun tuaj të mirë diellin, ne jemi gjithmonë pranë jush, për sa kohë që keni nevojë për ndonjë ndihmë, ne do të përpiqemi të bëjmë më të mirën për t'ju ndihmuar.

Mirësevini në familjen tonë të madhe me diell.Mezi presim të bëhemi miq të mirë.

Klientët tanë

Klientët tanë-dielli
Klientët tanë-dielli3
Klientët tanë-dielli4
Klientët tanë-dielli6
Klientët tanë-dielli5
Klientët tanë-dielli1
Klientët tanë-dielli7
Klientët tanë-dielli2

Çfarë thonë klientët?

vlerësimi i klientit 11

vlerësimi i klientit 9

vlerësimi i klientit 10

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni