KUSH JEMI NE

E para e KinësMe porosiPaketimi i pjekjesProdhimi

Që nga viti 2013,Paketimi Sunshine është bërë një furnizues i suksesshëm ipaketim furre me porosinë Kinë, duke ofruar biznesin e porosive me shumicë përdërrasat e tortës me porosi.Nëse ajo që po kërkoni nuk mund të gjendet këtu,ju lutemi klikoni këtu na kontaktoni: sales@cake-boards.net, ekipi ynë i diellit do t'ju përgjigjet sa më shpejt të jetë e mundur për t'ju ndihmuar të zgjidhni të gjitha nevojat tuaja.Klientët mund të personalizojnë çdo zakon tonëme shumicë dërrasat e ëmbëlsiraveose me porosikuti ëmbëlsirash me shumicëme madhësinë, trashësinë, ngjyrën dhe formën e dëshiruar si dhe LOGO dhe markë.Synimi origjinal i Paketimit Sunshine është vetëm një:me shumicë me cilësi të lartëpaketim i personalizuar i furrësprodukteve.Partneritet me Sunshine Packaging për të frymëzuar besnikërinë e klientit ndaj markës tuaj në të gjitha iniciativat tuaja të shitjeve.

Paketimi Sunshineju ofron zakonin më të mirëpaketim furre buke me shumiceprodukte profesionale të fabrikës, tabela dhe kuti tortash të personalizuara me shumicë për të përmirësuar markën dhe logon tuaj.Për t'ju ndihmuar të merrni kthimin më të mirë të investimit të fushatës suaj të marketingut, ne ju ofrojmë produkte funksionale paketimi me shumicë të markës me porosi që ofrojnë apel të vazhdueshëm promovues, ndërkohë që janë të dobishëm për jetën e përditshme të klientëve tuaj.

TonaMarkëHistori

Melisa, një nënë e re me pasionin e saj për pjekjen dhe dashurinë për familjen e saj,

i është përkushtuar industrisë së paketimit të pjekjes dhe themeloi PACKINWAY 9 vjet më parë.

Filloi si prodhues për bordin e tortës dhe kutinë e tortës, bordin bazë të tortës me shumicë

tani PACKINWAY është bërë njëfurnizues me një ndalesë duke ofruar shërbim të plotë dhe gamë të plotë (Shërbimi i konfigurimit vertikal) të produkteve në pjekje.

Në PACKINWAY-Prodhuesit e bordit të tortës, mund të keni produkte të personalizuara të lidhura me pjekjen, duke përfshirë, por jo kufizuar në kallëpe pjekjeje, vegla, dekorim, dërrasa të bukura për ëmbëlsira, dërrasa ëmbëlsirash të përgatitura dhe paketim dërrasash për torta të disponueshme.

  • Melisa

Prodhues me shumicë i personalizuar i bordit profesional të tortës dhe kutisë së tortës

Si profesionistprodhues dhe furnizues i paketimitpër produktet e bukës, ne e dimë thellësisht se çfarë kërkojnë klientët.Ne përdorim materialin më të mirë, dizenjojmë veprat më tërheqëse artistike dhe bëjmë punën më të mirë manuale, përpiqemi të përfundojmë një vepër arti jo vetëm një produkt. Sillni dërrasën dhe kutinë e tortës më profesionale dhe cilësore të personalizuar ndaj partnerëve tanë.

Sunshine Packaging është kryeministri i KinësProdhuesi i furnizimit me shumicë të pllakave të tortës me porosi, duke ofruar një gamë të gjerë opsionesh kur jeni duke kërkuar për të përsosurënpaketim furre me porosi:Dërrasa për ëmbëlsira, bateri për ëmbëlsira, dërrasa bazë për tortë, dërrasa MDF për ëmbëlsira, kuti për kek dhe mbajtëse për ëmbëlsira, dhe një shumëllojshmëri kuti për ëmbëlsira dhe kuti dhuratash;ka shumë perfektepaketim me shumicë me porosipër të përmbushur nevojat e klientëve tuaj dhe çdo një prej fushatave të marketingut të biznesit tuaj.

Si biznes i mirë-krijuar bashkëpunimi, ne kemi krijuar një reputacion të madh për t'u dhënë klientëve tanë kontaktin personal për t'i furnizuar ata me të gjitha nevojat e tyre për ëmbëlsira dhe bukë. Besoj se Sunshine do të jetë më e mira për jufurnizuesit e tabelave të tortës.

Pse të zgjidhni SunShine

Industri e pasurpërvojë, ekipi i shkëlqyer, shërbimi i sinqertë, produktet me cilësi të lartë dhe efikasiteti i shpejtë do t'ju bëjnë të kënaqur!

1. Profesionale: Specializuar në prodhimin e tabelave dhe kutive të ëmbëlsirave, me9 vite eksperience.

2. Çmimi: ne jemi fabrika e drejtpërdrejtë që do t'ju furnizojë me kuotën e produkteve me cilësi të lartëçmimet konkurruese.

3. Pa pagesë e mostrës: Çdo mostër që ne ofrojmë pa pagesë.

4. Koha e shpejtë e dorëzimit: Efikasiteti i lartë është filozofia jonë e biznesit.

Blog

  • Si të bëni tortën tuaj të dasmës?

    Fabrika e bordit të tortës A mund ta imagjinoni tortën tuaj të dasmës të bërë me duart tuaja?Kur të gjithë të ftuarit mund të hanë tortën që keni bërë vetë, ëmbëlsinë ua keni kaluar të gjithëve! Sido që të jetë, është një përvojë e veçantë, e dini. Nëse keni plan të mjaftueshëm...

  • Si të zgjidhni një stendë më të mirë për kek i vockël?

    Cupcakes janë një ëmbëlsirë shumë e zakonshme në jetën tonë të përditshme.Ndryshe nga ëmbëlsirat e tjera të zakonshme, tartletat mund të vendosen njëra mbi tjetrën, por cupcakes shpesh mbulohen me krem ​​dhe krem, ose zbukurohen me mbushje cupcake.Të gjitha këto çojnë në disa kufizime në vend...

  • Cilat janë madhësitë, ngjyrat dhe forma e zakonshme e pllakave të tortës?

    Cake Board Factory Sunshine Company tha: “Gama e opsioneve me tabelat tona të tortës është e gjerë.Nëse është një produkt standard që ju kërkoni, ose një formë apo madhësi e pazakontë, ne mund t'ju ndihmojmë.Ne gjithashtu mund të ofrojmë një produkt që është miqësor me mjedisin...

Çfarë thotë klienti ynë?

Çfarë thotë klienti ynë?