За нас

ДОБРЕДОЈДЕ ДА НЕ ПОСЕТЕТЕ ТУКА!!!

Ваш професионален производител на даски за торти и тапани за торти и кутија за торти.

Нашата приказна за брендот

Мелиса, млада мајка со својата страст за печење и љубов кон своето семејство, се посвети на индустријата за пакување за печење и го основаше PACKINWAY пред 9 години.

Започна како производител на даска за торти и кутија за торти, сега PACKINWAY стана снабдувач со едно место што нуди целосна услуга и целосен асортиман на производи за печење.

Во PACKINWAY, можете да имате приспособени производи поврзани со печење вклучувајќи, но не ограничувајќи се на калапи за печење, алатки, декорација и пакување.

PACKINGWAY имаат за цел да обезбеди услуги и производи за оние кои сакаат печење, кои се посветуваат на пекарската индустрија.Од моментот кога ќе решиме да соработуваме, почнуваме да ја споделуваме среќата.

Во текот на изминатата 2020 година, многу страдавме од епидемијата.вирусот може да ни донесе вознемиреност, дури и депресија, но и да остави повеќе време да го поминеме со нашето семејство.

Во оваа значајна година, PACKINGWAY продолжи да развива производи и услуги за печење, а исто така започна да се занимава со прибор за кујна и домаќинство.

Ние, PACKINGWAY, ќе продолжиме да им носиме среќен, лесен животен стил на сите.

Добавувач на пакување за пекара Мелиса

Мелиса

Sunshine Bakery Packaging Co., Ltd.

Кои сме ние?

Какозалихи за пакување за пекара во Кина, длабоко знаеме што бараат клиентите.Го користиме најдобриот материјал, ги дизајнираме најатрактивните уметнички дела и ја правиме најдобрата рачна работа, се обидуваме да завршиме уметничко дело не само производ.

Како добро воспоставен бизнис за соработка, изградивме голема репутација да им даваме личен допир на нашите клиенти во снабдувањето со сите нивни потреби за колачи и пекари.

тимско сонце

Што правиме?

Специјализирани сме за сите различни облици и табли со големина, од помали порти до поголеми тешки.

Нашата канцеларија/фабрика, лоцирана во Шенжен Кина,нуди табли за торти за еднократна употреба, кругови за торти, кругови за торти, квадрати за торта и правоаголници за торта.

Ние, исто така, произведуваме кутија за торта и кутија за кекси.

Повеќе се за вас да изберете од.

тимско сонце 1

Што мислиме?

Ви благодариме што го избравте пакувањето за пекарница и со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме нови и современи производи.

ODM/OEM е добредојден.Верувајте ни, ние ќе ви ги дадеме нашите најдобри услуги.

Зошто да не изберете нас?

Богата индустриска потрошувачка, одличниот тим, искрената услуга, висококвалитетните производи и брзата ефикасност ќе ве направат задоволни

Професионален

Професионален

Специјализиран за производство на плехови за торти и колачи, со 7 годишно искуство

Буаинес скала

Буаинес скала

2.000 квадратни метри, продажна канцеларија, работилница за производство и стареење пакувања, асортиман на производи за торти, кутија за торти, барабан за торти, Едношалтерска услуга за пакување во пекарница.

Висок квалитет

Висок квалитет

Нашите производи го поминаа извештајот од тестот SGS, строго контролирајте ја секоја производна врска, проверете го секој производ пред пратката, за да го обезбедиме квалитетот на цената на секој производ: ние сме директната фабрика што ќе ве снабдува со производи со висок квалитет, цитирајќи ги најконкурентните цени.

Пирс

Пирс

Ние сме директна фабрика која ќе ве снабдува со висококвалитетни производи цитираат најконкурентни цени.

Бесплатна наплата на примерок

Бесплатна наплата на примерок

Секој примерок што го понудивме бесплатно

Брзо време на доставување

Брзо време за испорака

Високата ефикасност е нашата btsiness филозофија

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Што добивате на сонце?

Во Sunshine Packaging, ние не само што ќе ви обезбедиме синџир на снабдување со едношалтерски производи, туку и ќе ви обезбедиме квалитетни производи идобијте најголеми попусти.

Во дневниот празник ќе имаме и многу промотивни активности, не само купони, цени на попуст, туку и мистериозни подароци кои ве чекаат да ги откриете.Ќе се потрудиме да им помогнеме на клиентите да заштедат пари и да добијат најголем профит.

По продажбата не грижете се, ние ќе ви ги решиме сите проблеми, и ќе ви дадеме добро решение, се разбира, верувам дека ќе работиме се подобро и подобро, за да немате грижи.

Без разлика дали ќе се договориме или не, се надевам дека ќе седнеме и ќе се напиеме кафе или чај.Во Кина постои една стара поговорка: бидете пријатели пред да работите.

Пријателите се незаменлив дел од нашиот живот, кога ќе дојдете во Кина, ќе се сеќавате на вашиот добар пријател сонце, ние сме секогаш покрај вас, се додека ви треба каква било помош, ќе се трудиме да ви помогнеме.

Добредојдовте во нашето големо сонце семејство.Со нетрпение очекуваме да станеме добри пријатели.

Нашите клиенти

Нашите клиенти-сонце
Нашите клиенти-сонце3
Нашите клиенти-сонце4
Нашите клиенти-сонце6
Нашите клиенти-сонце5
Нашите клиенти-сонце1
Нашите клиенти-сонце7
Нашите клиенти-сонце2

Што велат клиентите?

оценување на клиентите 11

оценување на клиентите 9

оценување на клиентите 10

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја