Контактирајте не

--- НАШИОТ СОНЧЕВ ТИМ ---

Селина

Селина

Мобилен/Whatsapp: +86 13723404047

Е-пошта:sales@cake-boards.net

Синди

Синди

Мобилен/Whatsapp: +86 13723404047

Е-пошта:sales@cake-boards.net

Софи

Софи

Мобилен/Whatsapp: +86 13723404047

Е-пошта:sales@cake-boards.net

Фиона

Фиона

Мобилен/Whatsapp:+86 13723404047

Е-пошта:sales@cake-boards.net

Јулија

Јулија

Мобилен/Whatsapp:+86 13723404047

Е-пошта:sales@cake-boards.net

Кент

Кент

Мобилен/Whatsapp: +86 13723404047

Е-пошта:sales@cake-boards.net

Мелиса

Sunshine Bakery Packaging Co., Ltd.

Адреса:Пакување Sunshine, 2-ри кат, зграда Б, индустриски парк Џинбаохуа, зона 1, индустриска зона Chenjiang Daxin, округ Zhongkai, Huizhou, Гуангдонг, Кина

Поштенски број:516029

Понеделник-петок: 9:00 до 18:00 часот

86-752-2520067

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја