КОИ СМЕ НИЕ

Првиот во КинаПрилагоденоПакување за печењеПроизводство

Од 2013 година,Сончево пакување стана успешен снабдувач наприлагодено пакување за пекариво Кина, нудејќи бизнис за нарачки на големо засопствени табли за торта.Ако она што го барате не може да се најде овде,ве молиме кликнете овде контактирајте со нас: sales@cake-boards.net, нашиот тим за сончање ќе ви одговори што е можно поскоро за да ви помогне да ги решите сите ваши потреби.Клиентите можат да персонализираат кој било од нашите обичаина големо даски за тортаили обичајкутии за колачи на големосо посакувана големина, дебелина, боја и форма како и ЛОГО и брендирање.Првичната намера на Sunshine Packaging е само една:висококвалитетни на големоприлагодено пакување за пекарипроизводи.Партнерирајте со Sunshine Packaging за да ја инспирирате лојалноста на клиентите кон вашиот бренд во сите ваши продажни иницијативи.

Сончево пакувањеви го нуди најдобриот обичајпекарска амбалажа на големофабрички професионални производи, персонализирани табли за торти на големо и кутии за торти за подобрување на вашиот бренд и лого.За да ви помогнеме да го добиете најдоброто враќање на инвестицијата во маркетинг кампањата, ви обезбедуваме функционални производи за пакување со сопствен бренд на големо, кои обезбедуваат постојана промотивна привлечност додека се корисни за секојдневниот живот на вашите клиенти.

НашиотБрендПриказна

Мелиса, млада мајка со страст за пекарство и љубов кон своето семејство,

се посвети на индустријата за пакување за печење и го формираше PACKINWAY пред 9 години.

Започна како производител за табла за торта и кутија за торта, табла за основа за торта на големо

сега PACKINWAY стана аедношалтерски добавувач нудејќи целосна услуга и целосен опсег (Услуга за вертикално поставување) на производи за печење.

Во PACKINWAY-Производители на табла за торта, може да имате приспособени производи поврзани со печење, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на калапи за печење, алатки, декорација, фенси табли за торти, даска за торти и пакување за табли за торти за еднократна употреба.

  • Мелиса

Професионална табла за торти и кутии за торти Трговија на големо со сопствен производител

Како професионалецпроизводител и снабдувач на пакувањеза пекарски производи, длабоко знаеме што бараат клиентите.Го користиме најдобриот материјал, ги дизајнираме најатрактивните уметнички дела и ја правиме најдобрата рачна работа, се обидуваме да завршиме уметничко дело не само производ. на нашите партнери.

Sunshine Packaging е премиер во КинаПроизводителот на снабдување со табли за торта на големо, нудејќи широк спектар на опции кога го барате совршенотоприлагодено пакување за пекари:Даски за торти, тапани за торти, табла за основа за торти, MDF табли за торти, кутии за торти и штандови за торти, и разновидни кутии за торти и кутии за подароци;има многу совршениприлагодено пакување за пекари на големода ги задоволите потребите на вашите клиенти и која било од маркетинг кампањите на вашиот бизнис.

Како добро воспоставен бизнис за соработка, изградивме голема репутација давајќи им личен допир на нашите клиенти во снабдувањето со сите нивни потреби за колачи и пекари. Верувам дека Sunshine ќе биде вашиот најдобардобавувачи на табла за торта.

Зошто да изберете SunShine

Богата индустријаИскуство, одличниот тим, искрената услуга, висококвалитетните производи и брзата ефикасност ќе ве направат задоволни!

1. Професионално: Специјализирано за производство на даски и кутии за торти, со9 години искуство.

2. Цена: ние сме директна фабрика што најмногу ќе ве снабдува со висококвалитетни производиконкурентни цени.

3. Бесплатно полнење на примерокот: Секој примерок што го обезбедуваме бесплатно.

4. Брзо време на испорака: високата ефикасност е нашата деловна филозофија.

Блог

  • Како да направите своја свадбена торта?

    Фабрика за табли за торти Можете ли да ја замислите вашата свадбена торта направена со свои раце?Кога сите гости можат да ја изедат тортата што си ја направил, слаткото си го пренел на сите! Како и да е, тоа е посебно искуство, знаете. Ако имате доволно план...

  • Како да изберете подобар штанд за кекси?

    Cupcakes се многу чест десерт во нашиот секојдневен живот.За разлика од другите вообичаени десерти, тарлетите може да се наредат еден врз друг, но кексите често се прелиени со крем и глазура или украсени со додатоци за кекси.Сето ова води до одредени ограничувања во местото...

  • Кои се вообичаените големини, боја и облик на табли за торта?

    Cake Board Factory Sunshine Company рече: „Опсегот на опции со нашите табли за торти е широк.Без разлика дали станува збор за стандарден производ што го барате или за необична форма или големина, ние можеме да помогнеме.Можеме да набавиме и производ кој е еколошки...

Што вели нашиот клиент?

Што вели нашиот клиент?